FLORBALOVÁ NOC DEN

FLORBALOVÁ NOC DEN

>16. - 17. 2. 2018

6. ročník florbalového vytrvalostního zápasu!

Třetí únorová páteční noc dvoutisícíhoosmnáctého roku našeho letopočtu se v prostorách tělocvičny Katolického gymnázia Třebíč nesla v duchu obnovené Florbalové noci pořádané SK KG Halahoj. Po dvouroční pauze se tak pořadatelé rozhodli navázat na úspěch předchozích pěti ročníků.

Zásadním úkolem bylo oslovit novou generaci na KG, jelikož staří pardálové a srdcaři úvodních ročníků této již tradiční akce opustili chodby naší milované školy. To se povedlo jen zčásti a jistě je tedy do budoucna na čem pracovat.

Nezaměnitelná atmosféra halahojských akcí ale dokázala přilákat i takové legendy nočních sportovních akcí jako je útočné trio Zhoř-Karas-Zhoř, dvojnásobný šampion Florbalové noci Šimon Benda se svou neméně šikovnou chotí, několikanásobná držitelka titulu ze sesterské Fotbalové noc dni Aneta Chytková, zástupce zlaté florbalové generace KG reprezentatů Vojta Janata a spoustu dalších, neméně důležitých a nadšených florbalistů. Zvláštní uznání všech si vysloužila Monika Provazníková, která drtivou většinu akce drtila svá kolena klečením v brance bez toho, aby ji opustil úsměv a dobrá nálada.

Za zmínku jistě stojí i pár novinek, kterých se Florbalová noc dočkala, jako je zbrusu nové logo, rozšíření vyhlašovaných kategorií, či playlist, který si účastníci sami sestavili a který je v jejich snažení podporoval po celou dobu akce.

Celkově se na letošní obnovené Florbalové noci vystřídalo kolem 30 odvážlivců, kteří společně dokázali nepřetržitě hrát úctyhodných 10 hodin v kuse. Největším pozitivem letošního ročníku je ale bezesporu to, že došlo k jejímu uskutečnění.

- Jan Nejedlý


Pravidelné činnosti: (září - červen)
Čajovna: pá: 18:00 - 23:00
Herna: dle rozpisu chystaných akcí
Tancování: po, st: 17:30 - 20:00
Citát:

"Příklad není to nejdůležitější při ovlivňování jiných lidí.
Je to to jediné."

Albert Schweitzer