M*A*S*H

M*A*S*H

>4. - 6. 10. 2019

Zážitková akce zaměřená na první pomoc

Světem se šíří chaos světelnou rychlostí. Lidé nevědí, co se děje a už vůbec netuší, co mají dělat. Je třeba, aby nějaký zdatný jedinec nebo skupina uchopila situaci pevně do svých rukou a zavedla opět pořádek.
Ve změti prachu, dýmu, krve a nejrůznějších pachů se jakoby odnikud objevují a stále mizí zmatení a zranění lidé. Prosí o pomoc. Pláčou. Krvácejí. Kašlou. Nehybně leží...
Jsi právě Ty v takovéhle situaci schopný zachovat si chladnou hlavu a mít patřičný nadhled a ujmout se pozice záchranáře lidí? Dokážeš jim poskytnout náležitou pomoc a dostat je včas do bezpečí?

Jestli o sobě pochybuješ a chceš si vyzkoušet na vlastní kůži, jak bys reagoval za vypjatých a nepředvídatelných okolností neváhej a přihlaš se na tuto víkendovou akci, která Ti pomůže to o sobě zjistit. Mimo jiné Ti také nabídne spoustu drsných i příjemných zážitků, užitečných zkušeností, parádních vzpomínek a nových kamarádů.

M*A*S*H je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet první pomoc netradičním způsobem a je jim 14 až 18 let (výjimky povoleny po domluvě s Berenikou Lukáškovou).
Nezávazné přihlášení - stisknutím tlačítka zúčastním se. Závazné přihlášení u pořadatelky akce Bereniky Lukáškové nebo u členů jejího týmu: Tei Lukáškové, Vojtěcha Paláta, Moniky Paločkové, Vojtěcha Dočkala nebo Jáchyma Nováka.
Bližší informace už brzy.
Těšíme se na Vás! :)

Tento projekt je podpořen z programu Mládež kraji - Vysočina


PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ:

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgLHqWrvPvRv4z6qxZX72GqkRenMw5hFrQhWLpSDIGtEFASg/viewform?fbclid=IwAR0oNZX9c0_FAhWM4Ni5Jq2ENT9nQnlZz7KfUZojCM6VCf4soCmZvt-MToM


https://www.facebook.com/events/394527684827724/

Bližší info u Bibi Lukáškové (blukaskova@gmail.com)

Pravidelné činnosti: (září - červen)
Čajovna: pá: 18:00 - 23:00
Herna: dle rozpisu chystaných akcí
Tancování: po, st: 17:30 - 20:00
Citát:

"Příklad není to nejdůležitější při ovlivňování jiných lidí.
Je to to jediné."

Albert Schweitzer