NABÍDKA ZÁŽITKOVÝCH KURZŮ A LETNÍCH TÁBORŮ


Pokud Vás zaujme některý z táborů, tak kontaktujte

hlavního vedoucího tábora

a zeptejte se, zda je ještě volné místo


Pokud ano, tak vyplňte přihlášku (viz níže) a pošlete ji na adresu:

HALAHOJ - Otmarova 22 - Třebíč 674 01

 

Po potvrzení účasti vedoucím tábora pošlete platbu za tábor do 31. 5. 2017

na účet č.: 1500006753 / 7940

 

Prázdniny s Halahojem 2017

Skřítek Halahoj letos slaví patnácté narozeniny a s nimi dostal i novou vlnu nadšení a elánu. První, co tohoto puberťáka tentokrát napadlo, bylo uspořádat kurz, kde budou jen holky. Bohužel mu na to ale moc holek neskočilo, a tak s nápadem protentokrát ostrouhal.

Letošní prázdniny ale nakonec zorganizoval nejvíce táborů ve svém životě. K tomu ještě jedna oslava na začátku a jedna na konci, kde se dokonce potkal s těmi, kteří s ním byli na prvním táboře. Kdo tenkrát tušil, že letos těch táborů udělá Halahoj deset?

A tak vyjela na začátku prázdnin parta vodáků na Sázavu. A i přesto, že to byl často olej a někteří dřeli tak, že toho nakonec víc nachodili, než naplavali, tak si to všichni náramně užili a odjížděli spokojeně domů (i s krosnou za čtyři tisíce, která si kousek řeky zaplavala).

Pod vedením Zdeňka Žandy se setkali děti na tradičním místě pod Templákem, aby zde prožili příběh Hraničářova učně nebo o několik tisíc let vzdálenější příběh hvězdných válek Star wars.

Pár desítek běhajících, křičících, aktivních, ale jistě i roztomilých dětí zkrotily a zabavily zkušení instruktoři na čtyřech příměstských táborech jak v našem domečku, tak v tajuplném místě nabitém energií blízko reaktoru v Dukovanech.

V polovině prázdnin se necelá padesátka lidí vydala na Archu a společně prožili nabitý a krásný týden na teď již našem tábořišti u Mrákotína, který si někteří instruktoři ještě prodloužili, aby opět připravili pro studenty dobrodružný tábor Risen.

Poslední týden prázdnin Halahoj putoval po Slovensku a za měsíc se opět vrátil na Mrákotín, aby se tam setkal se všemi, kteří ho těch patnáct let doprovázeli na tábory – malí, velcí, hubení, tlustí, mladí, ještě mladší a nejmladší. Tam se hrálo, zpívalo, povídalo, vzpomínalo a všichni si tak nějak užívali to, že Halahoj žil, žije a bude žít.

 

Šimon Benda

 


Pravidelné činnosti: (září - červen)
Čajovna: út: 17:00 - 21:00 pá: 18:00 - 23:00
Herna: út: 17:00 - 21:00
Tancování: po, čt: 17:30 - 21:00
Citát:

"Příklad není to nejdůležitější při ovlivňování jiných lidí.
Je to to jediné."

Albert Schweitzer