OSLAVY 15 LET HALAHOJE

OSLAVY 15 LET HALAHOJE

>28. 9. - 1. 10. 2017

Naše patnácté narozeniny jsme velkolepě oslavili na Mrákotíně 

Ve dnech 28. 9. – 1. 10. bylo na tábořišti nedaleko Mrákotína pořádně rušno. Studentský klub Halahoj zde totiž slavil své 15. narozeniny. Na oslavách se setkalo přes 70 „Halahojáků“, kteří s klubem prožili (nebo stále prožívají) část života, a společně mohli zavzpomínat na pěkné chvíle.

Na program byly zařazeny přednášky na různá témata, koncerty různých žánrů nebo akční hry. V seznamu hostů bychom našli například našeho spirituála Vojtěcha Louba, běžce Štěpána Dvořáka nebo kapelu Miracles nebo Budoár staré dámy. V sobotu večer proběhla aukce, na níž se vybralo 13 000 Kč. Tyto peníze se odešlou organizaci Chuť pomáhat, kterou Halahoj již přes dva roky aktivně podporuje.

Celá akce probíhala v tábornickém prostředí a duchu. Její atmosféru značně podpořily večerně-noční táboráky a spaní v chatkách nebo ve stanech, či dokonce na louce s hvězdnou oblohou nad hlavou. Velmi oblíbeným se stal i bufet s výbornou česnečkou i teplá a provoněná čajovna.

Poslední večer byli v kruhu všech zúčastněných někteří odměněni za svou činnost nejen pro Halahoj březovým lístkem nebo dekretem s poděkováním. Protože: "Příklad není to nejdůležitější při ovlivňování jiných lidí. Je to to jediné." (Albert Schweitzer).

 

Simona Trnková, septima

Pravidelné činnosti: (září - červen)
Čajovna: pá: 18:00 - 23:00 (dle aktuálních akcí)
Herna: út: 17:30 - 20:00
Tancování: čt: 17:30 - 20:00
Citát:

"Příklad není to nejdůležitější při ovlivňování jiných lidí.
Je to to jediné."

Albert Schweitzer